Základní škola Prušánky

PŘIJÍMACÍ ZKOUŠKY NA SŠ

Propozice k vyplňování přihlášek na SŠ

Informace pro uchazeče o studium na SŠ

Přijímací řízení na SŠ

propozice_k_vyplňování_přihlášek.doc

doc, 29 KB, 01/23/15, 591 downloads

Informace-k-PO_PR_2015-uchazeci_ctyrlete-obory.pdf

pdf, 877.2 KB, 01/23/15, 366 downloads

prijimaci_rizeni_1415.pdf

pdf, 879.4 KB, 01/23/15, 506 downloads

tiskopis_k_uvolňování_žáků.pdf

Tiskopis k uvolňování žáků
pdf, 246 KB, 02/02/16, 112 downloads

Zapojení do soutěže Srdce s láskou darované

P1040786.JPG

Naši žáci sedmého a osmého ročníku se zapojili do soutěže Srdce s láskou darované. Do soutěže se posílala výtvarná práce a text, ze kterých by bylo zřejmé, komu se rozhodli žáci srdce věnovat. Navíc žáci sedmého ročníku uspořádali diskotéku, jejíž výtěžek putoval do dětského rehabilitačního stacionáře Vlaštovka v Hodoníně. Všem, kteří přispěli, děkujeme. Žáci osmého ročníku věnovali srdce zvířatům v útulcích.Ten také navštívili, aby vzali psy na procházku. V současné době nacvičují divadelní hru a  dobrovolné vstupné poputuje do útulku v Hodoníně. Zároveň vás chceme upozornit na možnost venčení psů v útulcích.Takže budete-li chtít něco pro ty pejsky udělat, můžete:).

FILMOVÝ KLUB - Z popelnice do lednice 7. 10. 2014

tastethewaste.jpg
Každé první úterý v měsíci bude na naší škole probíhat FILMOVÝ KLUB otevřený všem zájemcům o inspirativní filmy. Začátky promítání budou vždy v 17h. Rádi bychom při těchto setkáních nabídli nejen žákům, ale i jejich rodičům filmy z mezinárodního filmového festivalu Jeden svět. Tento festival, ve spolupráci s organizací Člověk v tísni, nabízí v rámci projektu Promítej i ty zdarma filmy s lidskoprávní tematikou. Výběr filmů, které společně uvidíme, můžete ovlivnit svým hlasováním na stánce Pinterest jednoduše tím, že danému filmu dáte svůj "lajk". Pro první večer, o kterém pochopitelně hlasováno nebylo, jsem vybral film Z popelnice do lednice. Snímek by nás měl dovést k zamyšlení nad tím, kolik potravin (a obecně spotřebního zboží) v našem světě vyprodukujeme a kolik z toho skončí zbytečně na smetišti. Na společné setkání u filmu i případnou diskuzi se těší Mgr. Pavel Janeček.
Úterý 7. října 2014 - 17:00 - ZŠ PrušánkyZ popelnice do lednice (Taste the waste, Německo, 2010, 88 min)

srdce_pro_Vlaštovku.pdf

pdf, 25.1 KB, 11/25/14, 339 downloads